System Center Virtual Machine Manager 2008 R2 SP1 je ke stažení

Dnes byla uvolněna RTM verze produktu Microsoft System Center Virtual Machine Manager 2008 R2 SP1. Jedná o novou verzi nástroje pro správu virtualizační platformy MS Hyper-V, MS Virtual Server a VMware ESX server.

MS SCVMM

Microsoft System Center Virtual Machine Manager 2008 R2 SP1 přináší zejména podporu pro nové funkce Microsoft Windows Server 2008 R2 Service Pack 1 – Dynamic Memory a RemoteFX.

    • Dynamic Memory: podpora dynamické paměti ve Windows Server 2008 R2 SP1 Hyper-V umožňuje zákazníkům lépe využívat zdroje paměti Hyper-V host serveru. SCVMM 2008 R2 SP1 umožňuje správcům vytvářet a nasazovat virtuální stroje na Windows Server 2008 R2 SP1 Hyper-V host serveru a zobrazí zprávu o využité paměti, kterou používají virtuální stroje v době, kde je povolena Dynamic Memory . Použití Dynamic Memory pro podporované VM umožňuje efektivnější využití paměti, s neměnným výkonem a vyšší poměrem konsolidace.

    • Microsoft RemoteFX: Windows Server 2008 R2 SP1 přináší novou sadu vylepšení pro koncového uživatele s Microsoft RemoteFX. SCVMM 2008 R2 SP1 správcům umožňuje vytvářet a nasazovat virtuální stroje s povoleným RemoteFX na podporovaných Windows Server 2008 R2 SP1 Hyper-V host serverech. To umožňuje zobrazit bohatší prostředí, podobné lokálnímu desktopu, provozované přes síť.

    Zkušební verzi můžete stahovat ZDE: http://technet.microsoft.com/en-us/evalcenter/cc793138.aspx

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: