System Center Data Protection Manager 2010 RTM

Tento týden začíná v Las Vegas další ročník konference Microsoft Management Summit a jak se dalo předpokládat, máme zde v tomto termínu uvedení prvního očekávaného produktu z rodiny Microsoft System Center. Data Protection Manager 2010 je součástí rodiny System Center a poskytuje jednotnou ochranu dat pro servery Windows, jako jsou SQL Server, Exchange, SharePoint, virtualizace a souborových serverů – stejně jako ochranu pro Windows desktopy a notebooky. DPM 2010 provádí zálohu systémů na disk, pásku nebo do prostoru cloudu.

Ke stažení je zatím zkušební verze DPM 2010 EVAL, kterou bude v blízké době následovat plná verze. Stahovat můžete zde: http://technet.microsoft.com/cs-cz/evalcenter/bb727240.aspx

  • Version: DPM2010
  • Date Published: 4/18/2010
  • Language: English
  • Download Size: 465.5 MB – 2182.1 MB*

Další informace můžete nalézt na produktových stránkách Microsoft System Center (http://www.microsoft.com/systemcenter/en/us/data-protection-manager.aspx), na blogu Jasona Buffingtona (http://blogs.technet.com/JBUFF/), blogu DPM (http://blogs.technet.com/DPM/).

Pokud máte zájem o informace v českém jazyce, na živě.cz vyšel o DPM 2010 článek (http://www.zive.cz/clanky/ochrana-dat-trochu-jinak-podle-microsoftu/sc-3-a-151797/default.aspx).

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: