Ocenění Microsoft MVP pro rok 2010

Po hektickém závěru pracovního roku 2009, Vánocích i zbytku roku strávených s rodinou a bez počítače, jsem v podvečer prvního dne nového roku obdržel velmi příjemnou zprávu. Pro rok 2010 mi byl propůjčen titul Microsoft Most Valuable Professional (MVP) jako ocenění mých mimopracovních aktivit pro IT komunity.

Dear Pavel Repa,
Congratulations! We are pleased to present you with the 2010 Microsoft MVP Award! This award is given to exceptional technical community leaders who actively share their high quality, real world expertise with others. We appreciate your outstanding contributions in System Center Operations Manager technical communities during the past year.

The Microsoft MVP Award provides us the unique opportunity to celebrate and honor your significant contributions and say "Thank you for your technical leadership."

Toby Richards
General Manager
Community & Online Support

=================================================================

Od roku 2007 se snažím přinášet zajímavé informace a postřehy o produktech Microsoft System Center na stránkách tohoto blogu, blogu “Optimalizované IT” nebo stránkách českého Technet blogu, ale také díky možnosti publikovat články v odborných časopisech (Connect!, Computerworld) a prezentování na přednáškách, např. pro sdružení Windows User Group CZ.

Veškeré mé aktivity by však vyšly na prázdno, kdyby o ně nebyl zájem mezi Vámi – čtenáři nebo posluchači. Za to Vám děkuji a věřím, že Váš zájem vydrží i nadále.

 

Pavel Řepa, MVP SCOM

IT senior konzultant

DIGI TRADE

Reklamy

One Response to Ocenění Microsoft MVP pro rok 2010

  1. Jan says:

    Gratulace Pavle!

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: