TechNet Blog CZ/SK – Tematický týden: Rodina System Center

Dnes mi vyšel na stránkách českého TechNet blogu poslední díl čtyřdílné série o produktech rodiny Microsoft System Center. Zaměřen byl především na Microsoft System Center Operations Manager 2007 a jeho nasazení v heterogenním IT prostředí. To proto, že spolu s nástroji pro správu virtualizačních technologií Microsoft SCVMM je to mé hlavní pracovní zaměření. Seriál na českém TechNet blogu, vzhledem k danému prostoru pro tyto články, nemohl zdaleka pokrýt celou problematiku návrhu, nasazení, použití, řešení vzniklých problémů, případně spolupráce s dalšími produkty rodiny Microsoft System Center. Proto jsem v roce 2007 začal psát postřehy o Microsoft System Center technologiích na tomto management blogu a věřím, že budu mít také další možnost napsat zajímavé a užitečné informace na stránkách českého TechNet blogu. Například o novinkách, které byly představeny na právě probíhající konferenci Microsoft Management Summit 2009.
 
 
 
Jak na správu heterogenního IT prostředí s nástroji Microsoft System Center?
 
Příprava na instalaci SCOM 2007 – chce to dobrý plán
 
Instalace System Center Operations Manager 2007 SP1 v prostředí Windows Server 2008
 
Monitorování non-Microsoft prostředí se System Center Operations Manager 2007 SP1 a System Center Essentials 2007 SP1
 
Pokud byste chtěli získat další informace o popsaných produktech a řešeních, můžete se např. přihlásit na první letní pražský WUG, na kterém představím možnosti správy heterogenního prostředí pomocí Microsoft System Center Opertions Manager 2007 SP1/R2 a rozšíření od dalších výrobců.
 
Samozřejmě mne můžete kontaktovat (pavel.repa@o2active.cz nebo prepa@digi-trade.cz) s reakcemi nejen na tento seriál. Případně si můžeme dohodnout konzultaci na daná témata.
 
Pavel Řepa
IT konzultant, DIGI TRADE s.r.o.
 
Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: