OpsMgr 2007 Cross Platform Extensions na TechEd EMEA ITPro 2008 v Barceloně

Na konferenci TechEd EMEA ITPro 2008, která se konala na začátku listopadu v Barceloně, bylo možné získat mnoho aktuálních informací o současných i budoucích produktech společnosti Microsoft. Pro ty z Vás, kteří jste se nemohli zúčastnit konference osobně jsou k dispozici záznamy jednotlivých přednášek. Vše je vystaveno na stránkách http://www.microsoft.com/emea/teched2008/.

Já bych tu dnes zmínil jednu z mnoha prezentací, která mne zaujala. Jedná se o představení rozšíření produktu System Center Operations Manager 2007 R2 – Cross Platform Extensions (CPE).Toto rozšíření bude umožňovat přímé monitorování vybraných non-Microsoft operačních systémů (např.: SuSE Linux Enterprise Server, HP-UX…) pomocí agenta, instalovaného na dohledovaném serveru.

Prezentaci vedl Barry Shilmover (Microsoft), který má jako Senior Program Manager v Operations Manager týmu na starosti rozšíření Cross Platform Extensions.

How do you leverage Operations Manager 2007 for cross-platform monitoring? At the Microsoft Management Summit (MMS) 2008 in Las Vegas, USA we announced the Cross Platform Extensions Beta for System Center Operations Manager 2007, which extends the capabilities of Operations Manager 2007 to cross-platform management and monitoring. Join us to learn more about this exciting new development, and discover how the Cross Platform Extensions deliver clear value and an improved ability to meet the IT infrastructure monitoring and management needs across your heterogeneous environments.

Z prezentace jsem "vytáhl" dva obrázky s plánovanými vlastnostmi CPE.

Záznam celé prezentace můžete zatím sledovat ZDE.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: