Nový „management“ seriál „Jak získat ve firmě kontrolu nad IT?“

Již někdy na jaře jsem se rozhodl popsat v několika dílném seriálu záludnosti správy IT prostředí v rámci organizací/firem, které nelze svou velikostí zařadit mezi velké (enterprise). Nyní jsem se konečně dostal do situace, kdy mohu informace ze své hlavy (s pomocí internetu) přenést na elektronický papír a podělit se s nimi s Vámi, čtenáři. Dnes je tu 1. díl, který by Vás měl uvést do problematiky, o které se budu v seriálu rozepisovat…

…tak takhle začíná první díl seriálu o správě IT prostředí malé či středně velké společnosti / organizace, který budu zveřejňovat na serveru WWW.SVETMANAGEMENTU.CZ. Seriál bude zaměřen na popis postupů pro začlenění různých technologií (nejen od společnosti Microsoft) do management prostředí Microsoft System Center.

Budou zde představeny a podrobně popsány možnosti monitorování a správy hardware a software serverů, pracovních stanic, síťových prvků, non-Microsoft operačních systémů i aplikací. Také budu popisovat jak propojit různé monitorovací nástroje (pokud to lze).

Nový díl se budu snažit zveřejnit vždy maximálně do 14 dnů od předchozího.

Pokud by jste mne chtěli kontaktovat s dotazy či připomínkami, pište mi prosím na email prepa@infinity.cz nebo pavel.repa@o2active.cz.

Příjemné čtení.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: