PreSales certifikace na management nástroje od společnosti Quest Software, Inc.

Dnes jsem obdržel 2 nové certifikáty…

Po 4 dnech strávených ve společnosti Servodata, a.s., která pořádala ve spolupráci se společností Quest Software certifikační školení (první pro partnery v regionu střední Evropy), 4 týdnech čekání na samotný certifikát, ho dnes držím ve svých rukách.

Podařilo se mi úspěšně složit presales certifikace společnosti Quest Software se zaměřením na management nástroje pro Microsoft Active Directory a Microsoft Exchange.

 

 • PreSales Certification for Active Directory Tools
 • PreSales Certification for Exchange Tools

O společnosti Quest Software

Společnost Quest Software je jeden z předních dodavatelů řešení pro management heterogenních prostředí IT a podnikových systémů řízení. Během posledních let díky širokému zaměření, několika akvizicím a samozřejmě potřebou firem investovat do management technologií vyrostla ve společnost, která je nyní jedním z hlavních partnerů společnosti Microsoft pro management IT/ICT prostředí.

Management nástroje Quest Software

Do portfolia produktů a služeb společnosti v současné době patří mnoho řešení pro management prostředí operačních systémů, kritických aplikací, databází i virtualizačních technologií.

Quest Windows Management

Nástroje pro management prostředí OS

Do této kategorie patří také řešení Quest Software pro produkty rodiny Microsoft System Center. Po odkoupení společnosti eXc Software se seznam nabízených řešení ještě více rozšířil.

Quest Application Management

Nástroje pro management kritických aplikací

Quest Virtualization Management

Nástroje pro management virtuálního prostředí od desktopů po server (rozděleno podle zaměření)

 • Vizioncore – divize zaměřená na virtualizaci pro servery (management nástroje pro serverové prostředí (VMware ESX, Microsoft Hyper-V, Citrix XenServer, Sun Zones a Containers).
 • Provision Networks – divize zaměřená na virtualizaci pro desktopy (virtual desktop management suite – Quest vWorkspace (neboli Virtual Access Suite)).

 Quest Database Management Products

Nástroje pro zajištění kvality databází, jejich výkonu a dostupnosti. Nástrojr jsou určeny pro databáze Oracle, Microsoft SQL, IBM DB2, Sybase a MySQL.

Patří sem zejména nástroje:

 • Toad®
 • SQL Navigator®,
 • SharePlex
 • Spotlight®
 • InTrust for Databases
 • Foglight
 • Quest® Performance Analysis
 • … a další nástroje

Ocenění:

Quest Software získala v roce 2007 ocenění od společnosti Microsoft "Global Independent Software Vendor (ISV) Partner of the Year". Quest Software také získala toto ocenění v roce 2004 a byla ve finále v letech 2005, 2006 a v letošním roce 2008.

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: